Online Diyet

%100 Kişiselleştirilmiş Online Diyet

Sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek için zaman bulmak çok zor olabilir. dünyanın neresin de olursanız olun artık Esra Tüfekçi'nin bilgi ve deneyimine her yerden ulaşabilirisiniz. Online beslenme programlarım, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda size rehberlik edecek ve en doğru bilgiler ile donanmanızı sağlayacaktır.

Sağlıklı bir yaşam tarzı yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sağlıklı beslenerek ideal kilonuza ulaşmak ve iyi yaşama adım atmak isteyenler için sunduğum bireysel danışmanlık hizmetimde amacım sizi doğru beslenmeyi öğretmek.

Bu süreçte sizi daha iyi tanınmam adına bana kendinizi ve beslenme günlüğünüzü ayrıntılı olarak açıklamanızı isteyeceğim. Günlük öğünlerinizi, sıvı alımınızı, aktivitenizi ve uyku alışkanlıklarınızı belirtmeniz yeterlidir. Öncelikle sağlık açısından da sizi değerlendirebilmek adına son dönem yapılan tetkiklerinizinde tarafıma ulaşması gerekmektedir.

Her hafta belirlediğimiz bir gün de görüntülü konuşma yaparak hem göz temasımızı sağlayacı, hemde evimiin konforunda karşılıklı sohbetimizi yaparak haftamızı değerlendireceğiz.

1 Aylık Online Diyet: Satın Al (500 TL)

3 Aylık Online Diyet: Satın Al (1400 TL)

6 Aylık Online Diyet: Satın Al (2750 TL)

Amacım, sağlık ve kilo verme hedeflerinize ulaşmada daha sağlıklı bir yaşam tarzı elde etmenize yardımcı olmak, sizi motive etmek ve size sağlıklı beslenmeyi öğretmektir.

Daha Sağlıklı Bir Sen Bir Tık Uzakta!

Esra Tüfekçi ile Online Diyet Farkı!

Benimle online diyet üzerine çalışmayı tercih etmen durumunda %100 kişiselleştirilmiş online beslenme ve kilo verme koçluğu ile tanışmış olacaksın. Bir anlamda cebinizde bir beslenme uzmanı yer alacak!

Online Görüşmeler

Tamamen size özel olarak belirlediğimiz gün ve saatte görüntülü görüşme sağlayarak durum değerlendirmesi yapacağız

Eğitici

Evimizin konforunda yaklaşık 45 dakika süren görüşmemizde yaptığımız yanlışlıkları konuşarak nasıl değiştirebileceğimizi ve bunları sürüdürülebilir hale nasıl getireceğimizi belirleyeceğiz.

Psikolojik Destek

Yeme bozuklukların altında yatan temel davranışsal sorunlarımızı birlikte belirleyerek NLP tekniği-ThetaHealing Tekniği ve EFT Tekniği ile dönüştüreceğiz.

Online Diyet Neden Önemlidir?

Online diyet, sayılara çok takılı kalmadan hareket etmeyi öğrenmenizi sağlar. Esra Tüfekçi'nin sunduğu online diyet uygulamasıyla birlikte kendinize daha fazla önem verebileceksiniz. Böylece sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturmak için kolları sıvayacaksınız.

Online Diyet'te Kampanya

Diyetisyen Esra Tüfekçi, Nisan ayına özel 3 kişiye %25 indirimli online diyet hizmetinden yararlanma fırsatı sunuyor!

İndirimli Randevu Al

Hamilelik Döneminde Beslenme

İyi beslenme, daha sağlıklı ve daha rahat bir hamileliğe geçirmenizi sağlar. Size daha fazla enerji verebilir, sabah bulantısı ve kabızlık gibi hamilelik komplikasyonları riskinizi azaltabilir. Ayrıca, genel olarak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Gebeliğiniz boyunca en ideal kilo alımına sahip olmak için yeterli ve dengeli beslenmek çok önemlidir.

Sağlıklı bir hamilelik geçirmek sağlıklı bir bebeğe sahip olma yüdenizi de arttırmaktadır. Bu yüzden hamileliğiniz sırasında beslenme hakkında bilmeniz gereken bazı önemli bilgilere vardır.

Sağlıklı, ortalama kilolu bir kadının hamilelik sırasında her gün yaklaşık 300 kalori alması gerekir. Bazı hamile anneler bunu her türlü abur cubur yemeye davet olarak kabul ederler. Hamileyken kendinizi tatlılardan uzak tutmak zorunda değilsiniz.Vücudunuzun ve bebeğinizin ihtiyaç duyduğu önemli besinleri feda etmediğiniz sürece bir sorun olmayacaktır. Diyetisyen Esra Tüfekçi koordinatörlüğünde belirlenecek olan diyet programına bağlı kalarak hamilelik döneminde beslenme yaklaşımını en sağlıklı bir biçimde ortaya koymayı başarabilirsiniz.

Okul Öncesi Dönemde Beslenme

Okul öncesi dönemde çocuklar ailelerindeki üyeler ne yerlerse onu yerler. Aile yemeklerinde ölçülü olarak çeşitli sağlıklı yiyeceklerin bulunması bu nedenle önemlidir. Okul öncesi dönemde beslenmeyi dikkate almak istiyorsanız bu kurala uyum sağlamalısınız.

Yaşlarına bağlı olarak aktif bir okul öncesi çocuğun enerjisi bazı yetişkin kadınların enerjisine rakip olacaktır. Bir gencin kalori tüketimini tüketimini takip etmeye gerek olmasa bile kalorileri saymak önemlidir. Küçük bir çocuğun beslenme planına oldukça dikkat edilmesi gerekir.

İlgili çocuğun beslenme planı çoğunlukla yağsız et, kümes hayvanları, deniz ürünleri, yumurta ve baklagiller gibi sağlıklı gıdalardan oluşmalıdır. Tam buğday ekmeği ve tahıllar gibi tam tahıllar, günde en az iki porsiyon süt ürünü ve taze veya hafif işlenmiş meyve ve sebzeler beslenme düzeninin bir parçası olmalıdır.

Diyetisyen Esra Tüfekçi'ye danışmanız durumunda okul öncesi döneme yönelik en iyi beslenme programını size sunabilecektir. Üstelik sunulacak beslenme programı tamamen kişiye özgü olacaktır. Böylece beslenme programından ekstra verim alabileceksiniz.

Emziren Anne Kilo ve Beslenme

Emziren anne kilo ve beslenme durumuyla ilgili olarak ilk olarak anne sütü ve beraberinde anne sütü üretimi için tüketilmesi gereken gıdalar hususunda bilgi almanız gerekmektedir. Diyetisyen Esra Tüfekçi size bu konuda yardımcı olacaktır.

Emzirirken besleyiciliği yoğun yiyecekler yemenin neden gerekli olduğuna dair temel bilgilere sahip olduktan sonra belirli vitamin ve minerallere özellikle dikkat etmenin neden önemli olduğunu biraz daha derinlemesine incelemelisiniz. Diyet programı olmasa bile fazladan kilo yakmanız söz konusudur.

Bebeğinizi emzirmek ortalama günde 200-500 kalori yakmanıza neden olacaktır.

Buna rağmen Diyetisyen Esra Tüfekçi, emzirme döneminde kilonuzu kontrol etmenizi önermektedir. Çünkü emzirme döneminde gereğinden fazla gıda tüketmek kilo alımına neden olabilecektir. Aradaki dengeyi iyi kurmak gerektiğini unutmamalısınız. Bunun için uzman bir diyetisyenle görüşmeyi düşünebilirsiniz.

Kilo Almak İçin Diyet Tedavisi

Zayıfsanız kilo almanın en iyi yolu nedir? Kilo almak için diyet tedavisi uygulayarak bu yolu keşfedebilirsiniz. Diyetisyen Esra Tüfekçi tarafından sunulacak %100 kişiselleştirilmiş yüzüyze veya online diyet ile bu sorunuza doğru cevabı bulabilirsiniz.

Zayıf olmak genellikle sağlıklı olsa bile yetersiz bir beslenmenin sonucu olması durumunda bir problem olacaktır. Özellikle hamileyseniz veya başka sağlık sorunlarınız varsa zayıf olmak endişe yaratıcı olabilecektir. Sağlıklı bir diyetle bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Bu nedenle, zayıfsanız, değerlendirme için bir diyetisyene görünmeniz gerekir. Yüzyüze olduğu kadar fazla vaktiniz yoksa bunu size özel sunmuş olduğum online diyete yöntemiyle de gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik alacağınız geri bildirimlerle daha sağlıklı bir hayata kavuşabilirsiniz.

Diyetisyen Esra Tüfekçi tarafından sunulacak %100 kişiselleştirilmiş yüzyüze veya online diyet programı sayesinde hedef kilonuzu karşılama konusunda önemli bir adım atabilirsiniz. Böylece hiç vakit kaybetmeden kilo almak için diyet tedavisine başlayabilirsiniz.

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Kişinin yaşam tarzı ve beslenme düzeni arasında doğru dengeyi sağlamak gereklidir. Aynı zamanda insan vücudunun sağlıklı işleyişi için bunu yapmalısınız. Kurumsal danışmanlıktan yararlanarak bu problemin üstesinden gelebilirsiniz.

Günümüzün trafik sıkışıklığı ve teslim tarihleriyle dolu dünyasında sağlığına bakacak vakti bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bu durumda hiç vakit kaybetmeden kurumsal diyet ve kurumsal beslenme planı için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sık sık telaşlı yaşam tarzlarımız ve çalışma programlarımız nedeniyle, sağlık arka planda kalma eğiliminde olmaktadır. Bunun farkına vararak diyet anlamında kurumsal sağlık programı oluşturmuş durumdayım. Küçük değişikliklerle sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak temel hedefimdir.

Diyetisyen Esra Tüfekçi'nin kurumsal diyet programı nasıl çalışır? Kurumsal program, şirketlerin çalışanlarının sağlık durumlarını iyileştirmelerine yardımcı olmayı ve daha mutlu, sağlıklı ve daha tatmin edici bir yaşam sürmelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Bunun için bir dizi etkili etkinlik takip edilmelidir.

Sporcu Beslenmesi

Sporcu beslenmesi sürekli dinamikleri değişen bir konudur. Klinik çalışma alanı oldukça büyümüş durumdadır. Araştırmalar, aktif yetişkinler ve rekabetçi sporcular için geliştirilmiş beslenme desteği sunmak için her geçen gün biraz daha sıkılaştırılmaktadır.

Aktif yetişkinler ve rekabetçi sporcular, hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için spor beslenmesine yönelirler. Bireysel hedeflere örnek olarak yağsız kitle kazanma, vücut kompozisyonunu iyileştirme veya atletik performansı artırma gösterilebilir.

Spora özgü olan bu senaryolar farklı beslenme programları gerektirir. Sporcu beslenmesinden yararlanan farklı antrenmanlar vardır. Araştırma bulguları, doğru gıda türü, kalori alımı, besin zamanlaması, sıvılar ve takviyenin gerekli ve her bireye özgü olduğunu göstermektedir.

Dolayısıyla size %100 kişiselleştirilmiş sporcuya özel beslenme programı sunacak biriyle çalışmanız gerekmektedir. Diyetisyen Esra Tüfekçi, gerek normal diyet seansları gerek ise online diyet seansları ile sporcu sağlığını öncelikli hale getiren diyet çözümleriyle sizi hedefinize ulaştırmayı başaracaktır.

Dyt. Esra Tüfekçi İle İletişim Geç

Diyetisyen Esra Tüfekçi'nin uzmanlık alanları dahilinde dilediğinizi sorabilir, randevu almak veya randevu öncesi için aklınıza gelen sorulara karşılık bulabilirsiniz. Bunun için hemen aşağıdaki iletişim formunu doldurarak gönderebilirsiniz.