Danışan Yorumları

Danışan Yorumları
5,00
Genel Skor
5 Yorum
Kalite
Hizmet
İlgi & Alaka
Tüm Yorumlar
5,00
Rabia Nur Belli
05 Mayıs 2021
Kalite
Hizmet
İlgi & Alaka

Benim hikayem çok uzun süre önce başladı Esra hocamla abim diyete başladı sonra da beni görürdü. Şimdi de uzun yıllardır şeker hastası olan annemle tanıstırdık Esra hocamla biz İstanbuldan devam ediyoruz hocamla online olarak. Esra hocam sadece yasaklar koyan listeyi elinize verip hadi uygula diyen bir diyetisyen asla değil. Sizi canı gönülden anlayan her anınızda yanında olan günün her saatinde sorduğunuz sorunuza mutlaka dönüş yapan amacı danoşlarına sağlıklı beslenmeyi öğretmek olan dünyada gördüğüm en tatlı en anlayışlı insandır. Aslında kelimeler yetmez onu anlatmaya yaşamak lazım. O zaman ne demek istediğimi çok daha iyi anlicaksınız. Ona çok teşekkür ederim her bana sağlıklı beslenmeyi öğrettiği için. Esra hocamın sayesinde şimdi kendime hem özgüvenim hem harika bir fiziğim oldu. Kendisine çooook ama çoook teşekkür ederim. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. 😍

5,00
Nihal Türker
02 Mayıs 2021
Kalite
Hizmet
İlgi & Alaka

Daha önce IF denemem hiç olmamıştı ancak Jet Diyete katıldım ve Esra hanım IF de uyguladı bel bölgemdeki incelme harikaydı ve işin enterasan yanı; hiç aç hissetmedim ki çikolatasız duramayan biriyim😂 ve 5 gün sonunda 1.5 kilo gitti. Denemeyen bilemez verdiği mutluluğu. Teşekkürler Esra Hanım :)

5,00
Melis Tuncay
02 Mayıs 2021
Kalite
Hizmet
İlgi & Alaka

Yıl 2016, hayatımda beslenmeyle ilgili hiçbir şey bilmediğim, 80 kg olduğum bir dönemde, ilk defa bir beslenme uzmanından randevu aldım ve kendisiyle görüşmeye gittim. Gidiş o gidiş..hem hiç zorlanmadan ve kolaylıkla 25 kg verdim ve hala koruyorum, hem de hayatım boyunca kullanabileceğim ve kilo korumaya yardımcı bilgiler edindim. Esra Hanım sadece liste yazan bir diyetisyen değil, listelerinde sağlıklı ve lezzetli yemek tariflerini de paylaşan bir şef, motivasyonunuz düştüğünde toparlayan bir yaşam koçu ve çeşitli yöntemleriyle hep desteğini yanınızda hissedeceğiniz biridir. Mesleki birikimi ve tecrübesiyle kalitenin tesadüf olmadığını gösteren Esra Tüfekçi ile kilo vermek hem çok keyifli hem de çok kolaydır. Kendisinin de hep söylediği gibi “diyet yapmayı değil, doğru beslenmeyi öğrettiğinden” kendisiyle tanışmak, hayatımdaki en büyük şanslardan biridir. O dönem aldığım kilolara sadece kendisiyle tanışmama vesile olduğu için hep teşekkür etmişimdir:) İyi ki varsınız Esra Hanım:)

5,00
Münevver Şahin
02 Mayıs 2021
Kalite
Hizmet
İlgi & Alaka

Uzun süre diyet yapmış ve başka diyetisyenlerle de çalışmış biri olarak “jet diyet” tam manasıyla hayat kurtarıcı! Hele ki virüs ve yasakların da olduğu dönemde; içimizdeki virüslerden arınmamıza destek oldu😂 Bence yaza herkes düz bir karınla Jet Diyet ile girebilir. İlk 5 günde 2.8 kilo vermiş biri olarak gönül rahatlığıyla söylüyorum kendinize bir jet diyet hediye edin.

5,00
N.E.
02 Mayıs 2021
Kalite
Hizmet
İlgi & Alaka

Esra Hanımla Facebook üzerinde bir arkadaşımın paylaşımıyla tanıştım. Jet Diyet ile ilgili paylaşımlar dikkatimi çekti, denemek istedim. Önce pek inanmıyordum ancak yaşamadıkça anlaşılacak bir şey değilmiş. 72 kilo ile başladık “jet diyet”e ve şu an 62 kiloyum. Her şeyden önemlisi farkı siz aynada çok daha güzel görüyorsunuz. Kesinlikle mucize gibi bir şey. Denemeyen çok şey kaybeder.