Cilt Bakımı

Profesyonel Cilt Bakımı

Cilt bakımı uygulamalarımız, ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirilmiştir. Her bir müşteriye bu işe adanmış olan deneyimli bir uzman yardımcı olmaktadır. Profesyonellik seviyemizden gurur duyuyoruz. Eslife'ta cildinizi en iyi hale getirmek için uğraşıyoruz.

Hayatta reaktif olmaktan çok proaktif olmak her zaman daha iyidir. Aynı şey cilt bakımı için de geçerlidir. Kaybettiklerimizi kurtarmak için geri dönmeye çalışmaktansa sahip olduğumuz şeyi korumak her zaman daha kolaydır. Temel cilt bakımı hizmetlerimiz bu prensip üzerine kuruludur.

Temel cilt bakımı hizmetlerimizle cildiniz çok faydalı rutin bakımdan geçecek ve cildinize ait sorunlar giderilecektir. Bu hizmetler her ne kadar çok basit gözükse bile bir uzmanın size yardımcı olması önemlidir. Benzersiz uzmanlığımızı size sunmak için tam anlamıyla hazır durumdayız.

Cilt bakımı tedavileri ve hizmetleri, sağlıklı cildi destekleyen profesyonel ürünler kullanılarak gerçekleştirilir. Aynı zamanda tüm işlemler profesyonel uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. Eslife çatısı altında sizi rahatlamaya ve cildinizi canlandırmaya davet ediyoruz.

Profesyonel Cilt Bakımıyla Tanışın!

Cilt Bakımı Neden Önemlidir?

İyi bir cilt bakımı rutini yalnızca kullandığınız ürünler kadar iyidir. Kaliteli ürünler cildinizin şimdi ve gelecekte daha iyi görünmesine yardımcı olurlar. Düşük kaliteli ürünler ise etkisiz olabilirler ve cildinize zarar verebilirler.

Cilt bakımı, cildinizin iyi durumda kalmasına yardımcı olur. Gün boyunca cilt hücrelerinizi dökersiniz. Bu nedenle cildinizin parlak ve iyi durumda kalması önemlidir. Etkili bir rutin sivilceyi önlemeye, kırışıklıkları gidermeye ve cildinizin en iyi şekilde görünmesine yardımcı olabilir.

Cilt bakımı ile cildiniz daha genç görünür. Yaşlandıkça, cildinizin hücreleri daha mat olur ve daha az parlak görünür. Kaliteli bir cilt bakımdan yararlanılması, ölü cilt hücrelerinin temizlenmesine yardımcı olabilir. Böylece daha genç hücrelere sahip olursunuz.

Cilt bakımında önlemek düzeltmekten daha kolaydır. Cilt sorunlarını önlemek gelecekte bunları düzeltmeye çalışmaktan daha kolaydır ve daha az maliyetlidir. Diğer taraftan, cildiniz iyi göründüğünde kendinizi daha iyi hissedecek ve daha fazla özgüvene sahip olabileceksiniz.

Kişiye Özel Cilt Bakım Hizmeti

Cilt bakımı denildiğinde cildin temel bakımı ve aynı zamanda korunması kastedilir. Cilt bakımı sizi dış patojenlerden korumada önemli bir rol oynar. Dişlerinizi düzenli olarak fırçaladığınız gibi cildinizin düzgün çalışmasını sağlamalısınız.

Cilt bakımı ile ilgilenmek bugünlerde oldukça moda bir iş gibi görünebilir. Ancak ne olursa olsun cildinize biraz sevgi vermenin her açıdan çeşitli faydaları olacaktır. Bunlardan yararlanmak için profesyonellere güvenmekten ve en önemlisi profesyonel bir cilt bakım uzmanı bulmaktan daha önemli bir şey yoktur.

Örneğin, zamanın geçişini yavaşlatma şansınız olmayacaktır. Ancak ince ayarlanmış ve bir cilt bakımı rejimi sayesinde ince çizgilerden, kırışıklıklardan ve koyu lekelerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca kuruluk ve yağlılık gibi bazı küçük cilt sorunlarını da oldukça etkili bir şekilde yönetme fırsatı elde edersiniz.

Cilt rahatsızlıkları olanlar için cilt bakımı her zaman isteğe bağlı değildir. Bu biraz daha fazla düşünmeyi gerektirir. Belirli bir cilt rahatsızlığını tedavi etmek, genellikle belirli bir cilt bakımı rejimi uygulamanız anlamına gelir. Diğer taraftan cildinizin bileşenlere ve ürünlere karşı daha duyarlı olması söz konusudur.

Cilt Bakımında Kaliteli Yaklaşım

Cilt bakımı hizmetimiz genele yayılamayacak kadar özeldir. Her zaman kişinin cildinin hassasiyetinin farkındayız. Bu nedenle profesyonel ürünleri gelişigüzel kullanmaktan olabildiğince kaçınırız.

Cilt bakımı rutininize neleri dahil edeceğinizi bulmak istiyorsanız hemen şimdi benimle iletişim kurabilirsiniz. Önce cilt tipinizin belirlenmesi gerekir. Cilt bakımı için bize danışan herkese farklı bir cilt bakım rejiminin uygulanması gerektiğinin farkında olarak hareket ederiz.

Cilt tipinizi anlamak için duş aldıktan birkaç saat sonra cildiniz üzerinde herhangi bir makyaj veya ürün olmadan onun nasıl davrandığını gözlemleyebilirsiniz. Biraz parlaksa cildiniz yağlı, pul pul ise cildiniz kuru demektir. Bazı durumlarda her ikisinin de olması muhtemeldir.

Bunların hiçbirisi söz konusu değilse normal bir cildiniz var demektir. Cilt tipinizi bilmek, sahip olduğunuz diğer cilt sorunlarıyla etkili bir şekilde ilgilenirken kuruluğu ve yağlılığı yönetecek ürünlere yönelmenize yardımcı olacaktır. Eslife çatısı altında ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulabileceksiniz.

Sık Sorulan Sorular

İyi cilt bakımı belirli nedenlerden dolayı önemlidir. Cildinizin iyi durumda kalmasına yardımcı olur. Gün boyunca cilt hücrelerini dökmüş olduğunuz için cildinizin parlak ve iyi durumda kalması önemlidir. Etkili bir cilt bakımı rutiniyle çeşitli cilt problemlerine karşı önleyici bir tutum sergileyebilirsiniz.

Cilt bakımı, cilt bütünlüğünü destekleyen, görünümü iyileştiren ve cilt sorunlarını hafifleten uygulamalar dizisidir. Cilt bakımı, çok kuru veya çok nemli cilt ve dermatitin önlenmesi anlamana gelir. Aynı zamanda çeşitli cilt yaralanmalarının önlenmesi gibi birçok ortamda rutin bir günlük prosedür olarak karşımıza çıkacaktır.

Bir cilt bakımı rutininin üç temel adımı vardır: temizleme, nemlendirme ve gerektiğinde güneş kremi uygulamaktır. Kullanılan güneş kreminin en az SPF 30 ve geniş spektrumlu olması önemlidir. Her sabah ve gece önce cildinizi temizlemeli ve sonra nemlendirmeniz gerekir. Böylece iyi bir cilt bakımı rutini oluşturmuş olursunuz.

Cilt Bakımı Randevusu

Dyt. Esra Tüfekçi İle İletişim Geç

Diyetisyen Esra Tüfekçi'nin uzmanlık alanları dahilinde dilediğinizi sorabilir, randevu almak veya randevu öncesi için aklınıza gelen sorulara karşılık bulabilirsiniz. Bunun için hemen aşağıdaki iletişim formunu doldurarak gönderebilirsiniz.

Sosyal Medya'da Dyt. Esra Tüfekçi